Główna » Aktualności

Chełm łososiński stan prac

Autor: mgo dnia 16 lipca 2018 komentarzy 5

Przy czystym wschodzie już powinno dać się odpalić, ale żeby nam wchodziła też odchyłka południowa trzeba ściąć kilka poważnych drzew po prawej stronie, mamy na to zezwolenie, ale musimy zapłacić za drzewa właścicielowi, wytniemy jak pozwolą fundusze, jeśli ktoś może jeszcze wspomóc będziemy wdzięczni (40 2030 0045 1130 0000 0149 6550 Krzysztof Mazur), na tę chwilę  zebrana kasa nie pokryła jeszcze kosztów które poniósł Krzysiek.

Lista darczyńców:
Paweł Czarnopiński 50
Marek Jop 50
Maciej Perz 50
Łukasz Pazgan 100
Waldemar Laskowski 50
Maciej Kożuch 20
Krzysztof Jakubowski 50
Andrzej Turewicz 100
Mieczysław Grochmal 30
Jakub Mendys 200
Norbert Wietecha 30
Piotr Świderski 45
Maciej Gonciarz 100
Andrzej Piwowar 100
dzięki wszystkim za pomoc

Układ startowiska jest podobny jak na Szczeblu, glajta będziemy pewnie rozkładać na płaskim, ponad wycinką jest duża płaska łączka (szkoda że nie zrobiłem fotki), a sam start jest bardzo stromy. Koniecznie trzeba zrobić akcję porządkowania, jest dużo gałęzi do zebrania, trzeba położyć siatki, wygrabać gałązki etc., wybierzemy jakiś wolny, nielotny termin i damy znać

Ze składek na Mszany, Działy, Cergową zostało na tę chwilę 1950 zł, 900 zł poszło na koszenie i drogę Mszan, 1400 na Działy. Dajcie znać w komentarzu co myślicie o przekazaniu kilku stówek na Chełm ?

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarzy 5 do wpisu “Chełm łososiński stan prac”

 1. KubaM said:

  Jak dla mnie to jak jest wolna kasa to trzeba brać.

 2. piotreks said:

  Jestem za.

 3. parazen said:

  ton(czekam na zlecenie odbioru) na droge M2 wiec trzeba bedzie jeszce trocBedzie jeszcze przywiezione kruszywo ok 40 he kasy na koparke i uwalcowanie kruszywa bo szkoda by było aby woda deszczowa spłukała t o co jest do tej pory zrobione. Mam nadzieje że sołtyska wspomoże w sfinansowaniu tych czynności. Trwają negocjacje.Pozdro.

 4. parazen said:

  coś pomieszało mi kolejnośc wpisu powyżej:
  Ma być przywiezione jeszcze 40 ton kruszywa na drogę do M2(czekam na zlecenie sponsoringu)wiec bedzie jeszcze potrzeba troche kasy na koparko spychacz i walec, bo trzeba bedzie utwardzic aby wody opadowe nie splukały kryszywa i to co do tej pory zrobione. Mam nadzieję że sołtyska wspomoże,trwaja negocjacje.Pozdro.

 5. mgo said:

  ok Zeniu, w takim razie czekamy na zakończenie roboty na Mszanie

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec