Główna » Aktualności

Stowarzyszenie Paralotniarzy Cumulus24

Autor: Kufeliusz dnia 22 lutego 2014 komentarze 2

Dzisiaj, 22 lutego 2014 roku, odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Paralotniarzy Cumulus24. Zebraliśmy się w Kąclowej w pobliżu startowiska na Chełmie. Na zebraniu stawili się: Andrzej Bernadek, Łukasz Brach, Mirek Czochara, Sławomir Głabiński, Maciej Gonciarz, Marcin Kafel, Andrzej Krajewski, Janusz Krowicki, Mateusz Lubecki, Tomasz Myśliwiec, Maciej Perz, Andrzej Piwowar, Maciej Piwowar, Artur Starzec, Jacek Streich, Jacek Szost.

Podjęliśmy decyzję o utworzeniu Stowarzyszenia oraz o przyjęciu Statutu. Wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego złoży Komitet Założycielski: Andrzej Piwowar, Jacek Szost, Marcin Kafel.

Obecni wybrali również władze Stowarzyszenia. W skład Zarządu weszli: Marcin Kafel (Prezes), Jacek Szost, Tomasz Myśliwiec (zastępcy Prezesa), Maciej Gonciarz (Skarbnik). Członkami Sądu Koleżeńskiego zostali: Jacek Streich, Maciej Piwowar, Maciej Perz, Mateusz Lubecki, Andrzej Krajewski. Przewodniczącego Sądu wybiorą jego członkowie.

Członkowie Stowarzyszenia uchwalili roczną składkę członkowską – 20 złotych.

Na podstronie www.cumulus24.pl zostanie utworzone forum dla członków Stowarzyszenia.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas by przyjechać na zebranie. W szczególności tym, którzy przejechali bardzo długą drogę by pomóc w tworzeniu Stowarzyszenia.

W imieniu Stowarzyszenia zapraszam wszystkich do wstąpienia w jego szeregi. Na forum w ciągu następnych kilku dni podam informację o sposobie uzyskania statusu członka Stowarzyszenia.

Marcin (Kufeliusz)

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarze 2 do wpisu “Stowarzyszenie Paralotniarzy Cumulus24”

  1. mgo said:

    Chciałbym dopisać do listy członków naszego kolegę z N.Sącza i bardzo dobrego pilota Konrada Korzeniowskiego, mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko bo składkę już od niego wziąłem 😀
    Kufeliuszu daj znać proszę jak to formalnie załatwić

  2. Kufeliusz said:

    Oczywiście :). Podam wszystkie informacje jak Stowarzyszenie zostanie zarejestrowane.

    Marcin (Kufeliusz)

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec