Główna » Aktualności

Rusztowanie na montaż na Chełmie

Autor: sp8ebc dnia 22 października 2014 komentarzy 5

Czy jest tu ktoś z okolic Grybowa/Nowego Sącza, kto może załatwić na sobotę rusztowanie potrzebne do montażu stacji pogodowej?

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarzy 5 do wpisu “Rusztowanie na montaż na Chełmie”

 1. wlaskow said:

  W Ropie jest osoba, która wynajmuje rusztowania. Rozmawiałem z człowiekiem i bez problemu może dowieść rusztowanie na miejsce montażu stacji pogodowej. Koszt 0.4 zł za 1 mkw / za 1 dobę + dowiezienie. Jeżeli mam dograć sprawę do końca to proszę o kontakt. 600 288 279

 2. sp8ebc said:

  OK. To zapytaj go jeszcze ile dokładnie kosztowało by wynajęcie rusztowania o wysokości 7m + transport w obie strony z Ropy do Grybowa. Czy w tej cenie wliczone jest jego postawienie, czy to musimy zrobić sami?

 3. sp8ebc said:

  Jest nas conajmniej czterech na sobote, takze zalatw to rusztowanie. Facet niech przyjedzie 8:15 a my bedziemy 8:30

 4. wlaskow said:

  Sprawa jest dograna w ten sposób, że właściciel rusztowania (mieszkaniec Ropy) dowiezie je gdzie tylko chcemy, ale ze względów zdrowotnych nie może je sam załadować.
  Jeżeli chcemy rusztowanie to musimy je sami załadować/rozładować i zamontować.
  Nieśmiało zaproponuje takie rozwiązanie. W sobotę rano proszę zatrzymać się z brygadą na stacji ORLEN’u w Ropie (na skrzyżowaniu) i zadzwonić do mnie (600288279-mieszkam 1 km od stacji, więc szybko zjadę samochodem). Później pojedziemy do właściciela rusztowania by je załadować na jego samochód. Reszta akcji do przewidzenia.

 5. sp8ebc said:

  OK. W takim razie ustalny spotkanie na 8 rano na tym Orlenie, żeby na spokojnie zaczekać na Wlaskowa a potem pojechać po rusztowanie..

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec