Główna » Aktualności

PANI SOŁTYS MSZANY ZAPRASZA NA ”MAJÓWKĘ” !!!

Autor: parazen dnia 7 kwietnia 2014 komentarze 3

Dzisiaj dzwoniła do mnie sołtyska z Mszany . Bardzo mile zaprosiła nas- paralotniarzy na impreze j/w .Gdyby był warun to moglibyśmy coś zalatać i uswietnić imprezkę którą sołtyska organizuje na Mszanie 1-go maja a potem wspólne ognisko itp. Mają tam też przyjechać gostki na HARLEYach i jeszcze mają być jakies inne atrakcje Ale wiecej informacji ma mi przekazac w innym terminie.Ja ją zaprosiłem na naszą imprezkę 26-go kwietnia to może coś wiecej pogadamy (przypominam o wpisywaniu sie na naszą impreze bo na razie jest licha frekwencja) Pozdrowionka i proszę o komentarze dot . zaproszenia.Myślę ,że warto by było pojechać bo ona tez nan pomagała z M-2 !

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarze 3 do wpisu “PANI SOŁTYS MSZANY ZAPRASZA NA ”MAJÓWKĘ” !!!”

  1. sp8ebc said:

    A to ma być jakaś impreza typowo plenerowa?

  2. parazen said:

    To jest coś w rodzaju festynu przy drodze”głównej”Jak sie nie mylę naprzeciwko „starej szkoły” przy remizie straży pożarnej.Wiecej nie wiem ale chyba mozna będzie coś znaleźc w necie bo to nie pierwsza taka imprezka w Mszanie(może strona Ośrodka Kultury w Dukli)Jak coś wiecej sie dowiem od sołtyski to zaraz napiszę.Hejka!

  3. miro said:

    Zenek będę ale co z Bolerjozą

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec