Główna » Aktualności

PAKA 2013 – kolejne rozdanie

Autor: tomski dnia 5 lutego 2013 komentarzy 7

PrzechwytywanieTegoroczna akcja PAKA planowana jest na 16 Lutego 2013. Rozpoczęcie spotkania o godz 13:00 jak poprzednio w Hali Sportowej Politechniki Rzeszowskie przy ul. Poznańskiej.

Po szczególy dzwonić do Prezesa 🙂

Dla niewtajemniczonych choć pewnie już wszyscy wiedzą, Akcja PAKA jest spotkaniem mającym na celu przełożenie SH przed nowym sezonem. Nie podbijamy przekładania SH ponieważ nie mamy takich uprawnień. Oferujemy jedynie koleżeńską pomoc przy składaniu i ew. weryfikacji tego złożenia (kontrolowane rzucenie paczki). Każdy składa na własną odpowiedzialność nawet jeśli ktoś mu w tym pomaga !

Jak sądzę i podczas tej edycji PAKI będzie można przymierzyć się do poszczególnych uprzęży, które przyniosą koledzy.

Uwaga dla tych co pierwszy raz: jeśli macie jakieś problemy ze sprzętem przynieście go. Będzie można posłuchać rad kolegów i dostosować ustawienia, albo po prostu przeglądnąć sprzęt i zaradzić niektórym problemom przed sezonem. Na pewno nikt nikogo nie \”spławi\”.

Jeśli ktoś ma jeszcze propozycje czym mógłby pomóc (w kontekście PAKI oczywiście – wskazana umiarkowana fantazja) proszę wpisywać komentarze

Kilka PODSTAWOWYCH i WAŻNYCH ustaleń dla uczestników:

 • Pod rygorem nie wpuszczenia na salę obowiązuje OBUWIE SPORTOWE (zamienne) – DOTYCZY WSZYSTKICH OSÓB – nawet towarzyszących !!!
 • Tak jak w poprzednim roku będzie można się podwiesić na uprzęży i symulować rzucenie paki. Ci, którzy chcą się w to bawić – WZIĄĆ KASK (może być jeden na kilka osób). KAŻDY ROBI TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!
 • Niestety, ale ZAKAZ WNOSZENIA I KORZYSTANIA Z NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH– odrobimy kiedy indziej 🙂
 • BEZPIECZEŃSTWO !!! – Dbamy o swoje, kolegów, żon, koleżanek :),  no i ew. pociech jak przyjdą

Dla porządku i orientacji w liczebności grupy proszę wpisywać się w komentarzach kto będzie.Jak poprzednio w 2012 będziemy musieli zrobić składkę na opłacenie sali. Planuje się 10 zł/pilota (bez wliczania osób towarzyszących).
Jest to składka dobrowolna !

http://borntofly.pl/

 

Do zobaczyska

 

 

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarzy 7 do wpisu “PAKA 2013 – kolejne rozdanie”

 1. mgo said:

  w Sączu też będzie akcja PAKA, no może lepszym określeniem jest Paczusia. Termin jeszcze nie ustalony, jak ktoś chętny niech się wpisze. U nas obuwie sportowe niekonieczne, a napoje alkoholowe wręcz przeciwnie! Jakże to zapas na trzeźwo składać, przecie można coś pomylić !

 2. perzu77 said:

  na paczusie się piszę 🙂

 3. miro said:

  w takim razie to pisze się na Paczusie

 4. tomski said:

  Dopisujcie sie w komentarzach na stronce http://www.borntofly.pl

 5. blackjack said:

  zapasu nie mam bo na razie mi niepotrzebny ale na paczusię piszę się!!!

 6. Artur said:

  będę i ja.fajne to spotkanie

 7. jędrek said:

  a ja wam to wszystko zawine w sreberka

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec