Główna » Aktualności

Nowe linki do stacji pogodowych na nowym serwerze

Autor: sp8ebc dnia 7 sierpnia 2017 komentarze 3

Udało mi się uporać z kwestią stron do stacyj pogodowych. Skończyło się na zakupie serwera VPS i domeny w firmie hostingowej ale teraz przynajmniej będzie to działało w jakiejś profesjonalnej serwerowni na maszynie, która faktycznie jest serwerem a nie demobilowym laptopem działającym w jakiejś kanciapie ze szpejem latającym na polibudzie (która notabene jest przy okazji socjalką sprzątaczki). Teraz już na pewno nie będą zdarzały się przestoje w pracy spowodowane corocznymi wyłączeniami zasilania w campusie albo tym, że wspomniana sprzątaczka wyciągnęła wtyczkę z kontaktu. bo chciała sobie zrobić herbatę (takie rzeczy też się działy).

Aktualne adresy są takie jak poniżej. Ponieważ trafił mi się łatwy do zapamiętania adres IP podaję również i w takiej formie, jeżeli okazało by się że komuś w robocie jest to blokowane przez korporacyjny router (tak jak mi)

Dukla (Wzgórze 534): http://dukla.pogoda.cc/http://193.33.111.22/dukla

Góra Chełm: http://chelm.pogoda.cc/http://193.33.111.22/chelm

Bezmiechowa: http://bezmiechowa.pogoda.cc/http://193.33.111.22/bezmiech

Działy nie zostały gdyż w dalszym ciągu nie ma tam wymienionego anemometru. Nie wiem kiedy to zrobię, bo nie mam czasu i rusztowania żeby się dostać na górę.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarze 3 do wpisu “Nowe linki do stacji pogodowych na nowym serwerze”

  1. mgo said:

    dzięki, poprawiłem linki na cumulusie

  2. sp8ebc said:

    Dzięki za korektę. Oczywiście firma która hostuje ten serwer zaliczył na dzień dobry zgodna, a raczej jakiś atak. Serwer leży kompletnie a ich strona WWW też nie jest dostępna. Mam nadzieję, że ogarną to ASAP

  3. sp8ebc said:

    O już działa 🙂 W sumie trwało to może z 15 minut, zuch chłopaki! 🙂

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec