Główna » Aktualności

Ciekawa alternatywa

Autor: blackjack dnia 20 listopada 2014 Jeden komentarz

od dłuższego czasu szukałem czegoś co mogloby byc alternatywą dla Slubicy. Oczywiście Słubica jest bezkonkurencyjna ale… są dni nie ma czasu na to by jechac te kilkadziesiąt km a wieje z W lub NW ale z taka odchylka, że na Chełmie trze3ba miec szczęscie, żeby sie zalapac. Dzisiaj wraz z Rafalem (kowal, ktory wykuł P6P) pokazalismy owoc naszych poszukiwan i dawnych prob oblatania Stefkowi. Wiadomo, kto jak kto, ale On sie zna na ocenie potencjału pagóra. I jest, można by rzac: bingo. Góra o ktorej pisze to Malnik. Jest to góra połozona bezpośrednio nad centrum Muszyny, dla lepszej orientacji na szczycie znajduje sie przekaźnik telewizyjny oraz, co nie jest bez znaczenia w sezonie letnim działa knajpa!!! Orientacja kierunku startu to W i NW ale z niewielka odchyłka N, na start można dojechać nawet autem osobowym Zgodnie z sugestiami Stefka na wiosne zamontujemy tam 2 rekawy i zobaczymy, Lądowisk jest pelno zarowno 120 m pod startem jak i , jesli ktos bedzie chcial 220 poniżej startu nad Popradem. Zdziwienie nasze wywołalo entuzjastyczne podejście stefka do tej góry, jak bowiem stwierdził, przy słabym wietrze SW, W można z tamtad poleciec na Rzeszów…zobaczymy.
P.S. Pogoda nie była zbyt sprzyjająca, więc zdjęcia zrobie przy najbliższej okazji, acha w lecie jest to miejsce gdzie można przyjechąć z rodzina bo na gorze jest wypożyczalnia quadow i ładne trasy rowerow.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Jedna odpowiedź do wpisu “Ciekawa alternatywa”

  1. tomski said:

    Daj jakieś wspólrzędne , żeby to znaleść na googlach , było by super

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec