Główna » Aktualności

Chełm koło Skrzętli – 2 lipca 2018

Autor: Kufeliusz dnia 26 czerwca 2018 komentarzy 5

Zamierzamy przywrócić do użytku stare startowisko na górze Chełm koło Skrzętli. Zgodę właściciela na prace porządkowe na startowisku wyjednał niedawno Krzysiek M. W najbliższy poniedziałek tj. 2 lipca 2018 roku o godz. 8:00 zaczynamy porządki. Wiem, że to poniedziałek ale na wybór dnia nie mamy wpływu. Potrzebujemy kilku osób do pomocy. Jeśli możesz przyjść zgłoś się w komentarzu poniżej. Jeśli nikt się nie zgłosi będziemy musieli zapłacić za pomocników.

Startowisko z góry Chełm na kierunki wiatru wschód i południowy wschód. Dojazd samochodem pod samo startowisko. Wysokość startowiska 700m. Deniwelacja 200m.

(dopisek MGO)

UWAGA: organizujemy składkę na opłacenie panów pilarzy, składka na konto Krzyśka 40 2030 0045 1130 0000 0149 6550 Krzysztof Mazur. Za wycinkę musimy zapłacić ok 1000 zł. Potrzebna będzie też kasa dla właściciela lasu, ale tutaj dużą pomoc obiecało Stowarzyszenie Paralotniarzy Beskidu Wyspowego

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarzy 5 do wpisu “Chełm koło Skrzętli – 2 lipca 2018”

 1. wlaskow said:

  Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.

  #1 Waldemar Laskowski

 2. mgo said:

  ja niestety nie dam rady w poniedziałek, ale finansowo wspomogę

 3. KubaM said:

  Ten dopisek o zrzutce jest tu słabo widoczny (ktoś kto przeczytał tego posta wcześniej może się o tym nie dowiedzieć). Proponuję zrobić z tego osobny post.

 4. Norbert said:

  też niestety nie dam rady w poniedziałek ale sie dorzucam.

 5. cichy said:

  Wybaczcie pracuję nie dam rady dziś .
  w ramach rewanżu przelew poszedł.

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec