Główna » Aktualności

UWAGA!! POZOR!!

Autor: sp8ebc dnia 2 maja 2015 Jeden komentarz

Przed chwilą rozmawiałem z Panią Basią z działów, która mieszka po sąsiedzku naszego startowiska. Są dwie ważne sprawy do których powinniśmy się dostosować i jedno ważne ostrzeżenie:

  1. Została mi zwrócona uwaga, że pozostawiamy po sobie dużą ilość śmieci, na startowisku jak i na sąsiednich działkach. Mieszkańcy są z tego powodu nieco poirytowani i oczekują zachowania  porządku. Moja sugestia jest taka, żeby postawić prowizoryczne kosze na śmieci. Można w UG Korczyna kupić worki i zapłacić za ich późniejszy wywóz, także całość będzie w zasadzie bezobsługowa.
  2. Dodatkowo Pani Basia nie życzy sobie stawiania samochodów na jej działce. Uprasza się więc wszystkich o parkowanie samochodów wyłącznie na „oficjalnym parkingu” a nie sąsiadujących działkach czy drodze.

 

Dodatkowo zostałem poinformowany i ostrzeżony zarazem o grasujących tam cygańskich złodziejach. Dwa tygodnie temu w sąsiedztwie miało miejsce włamanie podczas którego dokonano kradzieży na dużą sumę pieniędzy. Nasze szpeje, samochody i inne rzeczy mogą być łatwym łupem dla ludzi lubiących cudzą własność.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Jedna odpowiedź do wpisu “UWAGA!! POZOR!!”

  1. parazen said:

    Popieram,a co do zaśmiecania to wszędzie jest to samo,na M2 ,Wapnie robi sie jeden syf ,pełno butelek plastikowych. Ostatnio trochę pozbierałem ale nie jestem etatowym zbieraczem śmieci i nie bede wiecej zbierał po niechlujach…Wstydu nie macie koledzy? tak trudno ze soba zabrac pustą butelkę czy reklamówke?.Trochę kultury.Ciekawe czy u siebie na podwórku tak samo robicie ?!Jak tak dalej bedzie to wlasciele sie wku…ą i zabronią dostępu i dojazdu do startowisk…Czasy wywożenia śmieci do lasu powinny się dawno skonczyć !

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec