Główna » Aktualności

Nabór na szkolenie do lotów tandemowych

Autor: Kufeliusz dnia 6 marca 2015 komentarze 2

loga_razem

 

 

Stowarzyszenie Paralotniarzy Cumulus24 ogłasza nabór na szkolenie w celu zdobycia uprawnień do lotów paralotnią z pasażerem (CP). W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 10 osób. W przypadku większej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem do przyjęcia zgłoszenia jest posiadanie świadectwa kwalifikacji pilota paralotniowego, spełnienie warunków do otrzymania świadectwa IPPI4, przejście badań lekarskich oraz złożenie przez pilota zobowiązania, że będzie wykonywał nieodpłatnie loty pasażerskie z mieszkańcami LGD Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego albo zwróci koszty szkolenia oraz że zwróci koszty szkolenia jeżeli po jego odbyciu nie przystąpi do egzaminu albo nie zda egzaminu przed 31 marca 2015 roku. Koszt szkolenia jest wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej zgodnie z informacją poniżej. Zgłoszenia można dokonać wysyłając mejl na adres kufeliusz@wp.pl .

 

Program „Beskid Sądecki z paralotnią – organizacja warsztatów wraz z zakupem sprzętu do tandemowych lotów paralotnią dla Stowarzyszenia Paralotniarzy Cumulus24 w Kąclowej i szkoleniem pilotów oraz umożliwienie mieszkańcom LGD Perły Beskidu Sądeckiego odbycie bezpłatnych lotów paralotnią” jest wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Instytucją Zarządzającą Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarze 2 do wpisu “Nabór na szkolenie do lotów tandemowych”

  1. parafik said:

    Mam pytanie bo posiadam IPPI 4 ale nie opłacone. I teraz pytanie czy mogę startować w tym szkoleniu czy nie?

  2. tomski said:

    badania+ licencja ważna przerób sobie na polską za pare groszy bedziesz miał dożywotnio teraz

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec