Główna » Aktualności

Cumulus24 członek wspierający PSP

Autor: Kufeliusz dnia 17 lipca 2014 komentarzy 10

PrzechwytywanieStowarzyszenie Cumulus24 otrzymało propozycję przystąpienia do PSP jako członek wspierający. Składka członkowska to 100 złotych rocznie. PSP obiecało nam dofinansowanie do stacji pogodowej na Chełmie w kwocie około 800 złotych. Proszę wszystkich członków o opinię czy chcemy przystąpić do PSP. Jeżeli podejmiemy decyzję o przystąpieniu do PSP to zwołamy Walne Zgromadzenie, na którym podejmiemy taką właśnie uchwałę. Nie martwcie się nie muszą wszyscy przyjeżdżać, wystarczy 1 osoba spoza zarządu :). Przypomnę wszystkim o głosowaniu smsem – swój głos zostawcie tutaj albo wyślijcie mi smsem.

Marcin (Kufeliusz)

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarzy 10 do wpisu “Cumulus24 członek wspierający PSP”

 1. tomski said:

  jestem za

 2. janec said:

  za

 3. Maciej Piwowar said:

  Jestem za

 4. mgo said:

  jestem za

 5. miro said:

  jestem za

 6. perzu77 said:

  100 zł od osoby,czy od stowarzyszenia. Jeśli od stowarzyszenia to jestem -za. Jeśłi od osoby to poprawcie mnie jeśli się mylę…w stowarzyszeniu jest już chyba ponad 16 osób-razem 1600zł. Wpłacić do 1600 zł do PSP, żeby dostać 800zł ?Wiem, że są dodatkowe korzyści tylko niech ktoś jasno się wypowie co konkretnie nasze stowarzyszenie na tym zyska.Jeśli niewiele to nie lepiej u nas ciut stawkę podnieść i po swojemu wydawać? (Ale pewnie składka od stowarzyszenia…..)

 7. sp8ebc said:

  Niee… Składka wynosi 100pln za całe stowarzyszenie bez względu na ilość jego członków… Ja tez za

 8. Artur said:

  jestem za

 9. Mostek said:

  Siema wszystkim, tu Wojtek K.
  Tez jestem za.

 10. Kufeliusz said:

  Za przystąpieniem do PSP przez Stowarzyszenie Cumulus24 głosowało 13 osób, przeciwko nikt. Uchwałę o przystąpieniu musi podjąć Walne Zgromadzenie. Powiadomię wszystkich o terminie kiedy Zarząd ustali datę i godzinę.

  Marcin (Kufeiusz)

Zostaw odpowiedź:

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Copyright ©2024 Cumulus24 – portal zrzeszający paralotniarzy z Beskidu Niskiego i nie tylko…, wszystkie prawa zastrzeżone. Webmaster: janec